Strona startowa » Kategorie » Programy CAD » Problemy techniczne » ZWCAD+ » 2015

Problem z drukowaniem

Pytanie:

Podczas drukowania kolorowego rysunku (mapa geodezyjna z odnośnikami zewnętrznymi), po wybraniu sterownika drukarki i odpowiedniego papieru do drukowania, po wysłaniu rysunku na ploter, drukowana jest tylko część zakresu rysunku, dalej papier jest ucinany. Na podglądzie przed wysłaniem „ustawionego” rysunku widoczny jest cały zakres plotowany.
Nie ma tego problemu przy drukowaniu, na ten sam ploter, rysunku czarno – białego bez odnośników zewnętrznych.

 

Odpowiedź:

Proszę sprawdzić czy format papieru jest poprawnie zdefiniowany w szczególności ustawienia marginesów. Proszę sprawdzić czy ustawienia strony (pion/poziom) sa zgodne z ustawieniem rysunku. Proszę jeszcze sprawdzić ustawienia sterownika drukarki oraz czy opcje są zdefiniowane jako ustawienia użytkownika czy domyślne. Jaka wersja ZWCAD+2015 jest zainstalowana? Jeśli jest to wersja z 20.09.2014r., to można wykonać aktualizację przez checkupdate.

 

0 (0)
Ocena artykuł (Brak głosów)
Oceń ten artykuł
  • Icon PDFEksport do formatu PDF
Załączniki Attachments
Nie ma załączników w tym artykule.
Komentarze Comments
Nie znaleziono komentarzy w tym artykule. Możesz napisać pierwszy komentarz do tego artykułu.
Podobne artykuły RSS Feed
Wyodrębnianie danych
Opublikowany Tue, Feb 10, 2015
Problem z selekcją
Opublikowany Tue, Feb 17, 2015
Jak obrócić widok w rzutni?
Opublikowany Wed, Aug 19, 2015
Kalibracja rastra
Opublikowany Tue, Jan 13, 2015
Kłopot z edycją atrybutów
Opublikowany Tue, Dec 23, 2014
Skala rodzaju linii
Opublikowany Thu, Oct 9, 2014
Zmiana polilinii na łuk
Opublikowany Thu, Feb 19, 2015
Rozbijanie bloków
Opublikowany Tue, Jan 27, 2015
Drukowanie rysunków zacieniowanych
Opublikowany Thu, Jan 8, 2015
Blokowanie pliku przez program antywirusowy
Opublikowany Fri, Jan 23, 2015