Strona startowa » Kategorie » Programy CAD » Problemy techniczne » ZWCAD+ » 2015

Reinstalacja programu ZWCAD+ 2015 z zabezpieczeniem programowym

Należy pamiętać o zwrocie licencji programu przed jego odinstalowaniem, ponieważ jeśli ten krok nie zostanie wykonany Użytkownik może stracić posiadaną licencję.
Zwrot licencji należy wykonać przez uruchomienie Menadżera licencji

Szczegóły operacji znajdują się w instrukcji.

 

0 (0)
Ocena artykuł (Brak głosów)
Oceń ten artykuł
  • Icon PDFEksport do formatu PDF
Załączniki Attachments
Nie ma załączników w tym artykule.
Komentarze Comments
Nie znaleziono komentarzy w tym artykule. Możesz napisać pierwszy komentarz do tego artykułu.
Podobne artykuły RSS Feed
Wybór obiektów
Opublikowany Fri, Feb 20, 2015
Kalibracja rastra
Opublikowany Tue, Jan 13, 2015
Czy ZWCAD+ posiada edytowalne kreskowania?
Opublikowany Mon, Apr 27, 2015
Reset profilu w ZWCAD+ 2015
Opublikowany Fri, Jan 23, 2015
Kłopot z edycją atrybutów
Opublikowany Tue, Dec 23, 2014
Przesuwanie obiektów w osi Z
Opublikowany Tue, Feb 17, 2015
"ALIASEDIT" nieznane polecenia
Opublikowany Mon, Jul 13, 2015
Drukowanie rysunków zacieniowanych
Opublikowany Thu, Jan 8, 2015
Rozbijanie bloków
Opublikowany Tue, Jan 27, 2015
Wstawianie pliku PDF do programu
Opublikowany Tue, Oct 7, 2014